Rozkład jazdy Gorlice - Kraków

 

UPROSZCZONY ROZKŁAD JAZDY

Rozkład jazdy ważny od 16.09.2013!

Poniedziałek

Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Wyjazd z Gorlic (ul. Bardiowska) do Krakowa (RDA, ul. Bosacka)

5:00

5:30

8:10

9:50

 

12:10

 

 

15:00

 

 

 

5:30

8:10

9:50

 

12:10

 

 

15:00

 

 

 

5:30

8:10

9:50

 

12:10

 

 

15:00

 

 

 

5:30

8:10

9:50

 

12:10

 

 

15:00

 

 

 

5:30

8:10

9:50

 

12:10

13:30

 

15:00

 

16:45

 

5:30

8:10

9:50

 

12:10

 

 

15:00

 

 

 

 

8:10

 

11:30

 

 

14:00

 

15:30

16:45

Wyjazd z Krakowa (RDA, ul. Bosacka) do Gorlic (ul. Bardiowska)

9:50

11:30

14:00

15:15

 


16:55

 

 

19:55

9:50

 

14:00

15:15

 


16:55

 

 

19:55

9:50

 

14:00

15:15

 


16:55

 

 

19:55

9:50

 

14:00

15:15

 


16:55

 

 

19:55

9:50

 

14:00

15:15

 


16:55

18:00

 

19:55

20:30

9:50

 

14:00

15:15

 


16:55

 

 

19:55

 

 

14:00

 

16:00

 

 

18:00

19:30

 

20:30

Powyższy rozkład jazdy jest realizowany wspólnie przy spółkę Trans-Usługi Połeć oraz EUROPOL Połeć - www.europol-polec.pl.

 

 

 

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY

KIERUNEK: Kraków MDA, ul. Bosacka 18
(Małpolskie Dworce Autobusowe, Kraków)
UWAGA!
Autokary z Gorlic odjeżdzają do Krakowa z dwóch przystanków, najpierw:
1. Gorlice, ul. Węgierska 29 (baza firmy), a następnie
2. Gorlicki Dworzec Autobusowy (GDA), ul. Bardiowska 3

Prosimy podróżujących o dokładne sprawdzenie godzin odjazdów z tych dwóch przystanków (poniżej na rozkładzie jazdy - przystanek 1 i 2).
Lp. Nazwa przystanku 1
m
E 1-7 +
a w
E 7
d
E
m
5
z m
+
a m w
E
m
7
m
5 +
a w
1 Gorlice, ul. Węgierska 29 (baza firmy) 04:30 05:00 07:40 09:20 11:00 11:40 13:00 13:30 14:30 15:00 16:15
2 Gorlice GDA, ul. Bardiowska 3 05:00 05:30 08:10 09:50 11:30 12:10 13:30 14:00 15:00 15:30 16:45
3 Moszczenica Skrzyżowanie 05:12 05:42 08:22 10:02 11:42 12:22 13:42 14:12 15:12 15:42 16:57
4 Łużna UG 05:18 05:48 08:28 10:08 11:48 12:28 13:48 14:18 15:18 15:48 17:03
5 Siedliska Skrzyżowanie 05:24 05:54 08:34 10:14 11:54 12:34 13:54 14:24 15:24 15:54 17:09
6 Ciężkowice Stadion 05:35 06:05 08:45 10:25 12:05 12:45 14:05 14:35 15:35 16:05 17:20
7 Gromnik PKP 05:41 06:11 08:51 10:31 12:11 12:51 14:11 14:41 15:41 16:11 17:26
8 Zakliczyn Rynek 05:54 06:24 09:04 10:44 12:24 13:04 14:24 14:54 15:54 16:24 17:39
9 Jurków 06:07 06:37 09:17 10:57 12:37 13:17 14:37 15:07 16:07 16:37 17:52
10 Kraków Prokocim Szpital 07:02 07:32 10:12 11:52 13:32 14:12 15:32 16:02 17:02 17:32 18:47
11 Kraków "Rondo Matecznego" 07:10 07:40 10:20 12:00 13:40 14:20 15:40 16:10 17:10 17:40 18:55
12 Kraków Most Grunwaldzki 07:13 07:43 10:23 12:03 13:43 14:23 15:43 16:13 17:13 17:43 18:58
13 Kraków Cracovia 07:15 07:45 10:25 12:05 13:45 14:25 15:45 16:15 17:15 17:45 19:00
14 Kraków AGH 07:17 07:47 10:27 12:07 13:47 14:27 15:47 16:17 17:17 17:47 19:02
15 Kraków Plac Inwalidów 07:19 07:49 10:29 12:09 13:49 14:29 15:49 16:19 17:19 17:49 19:04
16 Kraków Grottgera 07:21 07:51 10:31 12:11 13:51 14:31 15:51 16:21 17:21 17:51 19:06
17 Kraków MDA, ul. Bosacka 18 07:26 07:56 10:36 12:16 13:56 14:36 15:56 16:26 17:26 17:56 19:11

KIERUNEK: Gorlice, ul. Węgierska 29
UWAGA!
Autokary z Krakowa odjeżdzają do Gorlic z:
1. Małopolskiego Dworca Autobusowego (MDA) Kraków, ul. Bosacka 18 z dolnej płyty dworca - stanowiska 16-18.
Lp. Nazwa przystanku E 1
m
1-7 +
a w
E 7
d
E
m
5 +
a m w z
7
m
E
m w
5 +
a w
1 Kraków MDA, ul. Bosacka 18 09:50 11:30 14:00 15:15 16:00 16:55 18:00 19:30 19:55 20:30
2 Kraków Prokocim Szpital 10:10 11:50 14:20 15:35 16:20 17:15 18:20 19:50 20:15 20:50
3 Jurków 11:05 12:45 15:15 16:30 17:15 18:10 19:15 20:45 21:10 21:45
4 Zakliczyn Rynek 11:18 12:58 15:28 16:43 17:28 18:23 19:28 20:58 21:23 21:58
5 Gromnik PKP 11:31 13:11 15:41 16:56 17:41 18:36 19:41 21:11 21:36 22:11
6 Ciężkowice Stadion 11:37 13:17 15:47 17:02 17:47 18:42 19:47 21:17 21:42 22:17
7 Siedliska Skrzyżowanie 11:48 13:28 15:58 17:13 17:58 18:53 19:58 21:28 21:53 22:28
8 Łużna UG 11:54 13:34 16:04 17:19 18:04 18:59 20:04 21:34 21:59 22:34
9 Moszczenica Skrzyżowanie 12:00 13:40 16:10 17:25 18:10 19:05 20:10 21:40 22:05 22:40
10 Gorlice Stróżowska 12:08 13:48 16:18 17:33 18:18 19:13 20:18 21:48 22:13 22:48
11 Gorlice GDA, ul. Bardiowska 3 12:10 13:50 16:20 17:35 18:20 19:15 20:20 21:50 22:15 22:50
12 Gorlice, ul. Węgierska 29 (baza firmy) 12:13 13:53 16:23 17:38 18:23 19:18 20:23 21:53 22:18 22:53



Oznaczenia:

1 - kursuje w poniedziałki
5 - kursuje w piątki
7 - kursuje w niedziele
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25,26 XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała


 

© 2006 - Projekt i wykonanie: Gostek.